понеділок, 2 лютого 2015 р.

Натхнення з мережі

    Чи траплялось із вами таке, що побачиш якусь ідею в мережі і одразу починаєш думати як її "обіграти"? За час моєї бібліотечної кар'єри зі мною часто таке було, побачу щось і вже руки чешуться:))      Вирішила поділитись "уловом", який би я неодмінно втілила у життя,якби працювала.Ось, наприклад, мені дуууже сподобалась ця ідея


Неважко у виконанні, але як цікаво! Книги, які допоможуть зігрітись зимовими днями. Адже це давно відоме супер поєднання- книга+гарячій напій. Так само можна оформити і виставку про каву, чай, какао.

    Однієї із моїх ідей, які  так і не встигла втілити у життя, було створити з картону ляльковий будиночок, аби наймолодші відвідувачі бібліотеки могли приходити і гратися 
Щось на зразок такого


А якщо дозволяє місце, можна навіть і такий зробити і заселити туди книжкових героїв


      А ще я дуже хотіла зробити ось такі яскраві органайзери, та все руки не доходили
І ось таку цікаву скриньку для відгуків 
А це чудова ідея для збору відгуків про прочитане

До чого це я?  Хочу сказати - нехай соц.мережі працюють на вас,збирайте цікаві ідеї, додавайте туди свого, видозмінюйте і обов'язково покажіть свої результати іншим. Не бійтесь зробити плагіат, адже це нормально,що не завжди виходить "придумати велосипед", може інші бібліотекарі вже бачили щось подібне у мережі, але ж ви робите для читачів, а їм завжди приємно зайти у бібліотеку із родзинкою, у якій є щось незвичайне,яскраве, сучасне.

Рекомендую вам час від часу переглядати відповідні тематичні "дошки" у Pinterest, але не обмежуйтесь цим.

Бажаю вам класних ідей і вдячних читачів!

P.S. Не відкладайте "на потім" якщо кортить щось втілити у життя :)Follow Українська Бібліотечна's board Ідеї оформлення виставок on Pinterest.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Rambler's Top100