Про блог


 Вітаю! Рада знайомству, сподіваюсь, цей блог буде корисним та цікавим для вас.    
Я - молода бібліотекарка невеличкої філії у затишному провінційному містечку. Як і для багатьох із вас, робота - це моє хоббі, тому намагаюся в усьому застосовувати творчий підхід.     
Найбільш цікаве для мене те, що пов'язане із оформленням, особливо книжкових виставок. Але в цього виду діяльності є один мінус- вона займає багато часу, а використання одноразове.
Пропоную це виправити  - поділитись готовими розробками оформлення із колегами. По-перше, це дозволить заощадити час при підготовці виставки, по-друге - допомогти тим бібліотекарям, в яких, з різних причин, виникають труднощі із роботою на комп'ютері, по-третє- відчути задоволення від того, що можеш бути корисним.          
Також, для тих, хто ще не має досвіду та відповідних навичок, але має бажання, на блозі розміщуватимуться відео-уроки Photoshop, методичні рекомендації, роз'яснення та майстер-класи.   
А бувалим "акулам дизайну" пропоную обговорювати ідеї оформлення вітчизняних та зарубіжних колег, способи і матеріали для їх виконання, викладати майстер-класи з описом етапів, та підказувати тим, хто ще вчиться.           
Давайте ділитись ідеями у колі однодумців. Я впевнена, кожному з вас є що показати!
Бажаю вам цікавих ідей, неповторних робіт та яскравих бібліотек!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Rambler's Top100