Методичка

"Я не волшебник, я только учусь"
Своїх методичних розробок я не маю, тому зроблю для вас підбірку із опублікованих в мережі Internet із посиланням на джерелоСтаття  "Шаги навстречу или в одном направлении? Что может интерактивная выставка"
Степанова, А. С. Шаги навстречу или в одном направлении? / А.С.Степанова // Библиотечное дело. - 2011. - № 8. - С. 12 - 15.
джерело http://www.nlr.ru/prof/publ/bibliograf/2011/bd08.pdf

Книжкові виставки від А до Я
Авторська виставка–  книжкова  виставка, автором якої є  працівник або користувач бібліотеки. Виставки можуть бути різноманітними за ознаками, видами, проблематикою, цільовим призначенням та художнім  оформленням, але вони повинні доносити  до глядачів оригінальну авторську ідею. 
Виставка-вікторина, виставка - кросворд. Мета виставок – привернути увагу читачів до певної теми. Їх особливість полягає у тому, що бібліотекар складає  питання, відповіді на  які  можна знайти  у  книгах, представлених  на  виставці. Ці питання оформляються на аркуші та розміщуються на виставці. Аналогічно оформлюється виставка – кросворд. Замість питань вікторини, складається кросворд, який користувачі розгадують за допомогою книг з книжкової виставки. Читати даліКнижкова виставка у дитячій бібліотеці
Сьогодні у бібліотечній практиці існують різні погляди та тенденції розвитку такої традиційної форми наочної популяризації літератури, як книжкові виставки. Максимальне спрощення її структури, демонстрація літератури під однією загальною назвою (темою) перетворюють виставку скоріше на перегляд літератури, що для дитячої бібліотеки є неприйнятним. Візуальний ряд дитячої бібліотеки, основною складовою якого є книжкові виставки, обов'язково має бути яскравим і привабливим, виставки - різноманітними за формами, виразно структурованими, багатими атрибутикою, ігровими елементами, інтерактивними, оригінальними за художнім оформленням, доступними за формою розкриття теми та подачею інформації. Читати далі

Publish at Calameo or read more publications.

взято з http://www.calameo.com/books/0008150120ae416b669b8

Немає коментарів:

Дописати коментар

Rambler's Top100